REPERTUAR W MARCU | LISTY DO WIOSNYSzanowni Państwo,
w marcu myślimy już o wiośnie, dni są wreszcie dłuższe, częściej widzimy słońce. Mam nadzieję, że również marcowa oferta „Kina za Rogiem” nakłoni Państwa do uśmiechu.
Marcowe środy ze świetnym kinem rozpoczynamy 7 marca od pysznej (dosłownie i w przenośni) francuskiej komedii „Faceci od kuchni” z jak zawsze świetnym Jeanem Reno. Coś dla miłośników gotowania i uśmiechniętych filmowych uczt.
14 marca spotkam się z państwem żeby opowiedzieć o fenomenie serii „Listy do M.” - jeszcze na ekranach można oglądać trzecią część cyklu, my zaś pokażemy Państwu równie popularną część drugą - „Listy do M. 2”. Ponad trzy miliony widzów w kinach i same gwiazdy w obsadzie. 
Trzecia propozycja marcowa to tradycyjnie hit dla najmłodszych – tym razem „Paddington” mały kudłaty miś w czerwonym kapelusiku i jego zabawne przygody.
Wierzę że marzec w Kinie za Rogiem w Bibliotece na Bielanach sprawi Państwu wiele przyjemności.
Do zobaczenia!"

Łukasz Maciejewski


7 marca o godz. 17:00 | FACECI OD KUCHNI
Alexandre (jak zawsze świetny Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, staje przed poważnym problemem. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą zamawiać stolik, nowy właściciel planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną kuchnią molekularną…
Na szczęście Alexandre trafi na zjawisko - niezwykle uzdolnionego Jacky'ego Bonnota, człowieka, który potrafi ugotować wszystko, a przede wszystkim jest zakochany w mistrzu Alexandrze - jest jego wielbicielem i encyklopedycznym znawcą jego kulinarnych przepisów.
Filmowa uczta, które będzie efektem tego spotkania, będzie naprawdę wyborna!


14 marca o godz. 17:00 | LISTY DO M. 2. + spotkanie z Łukaszem Maciejewskim
Od wydarzeń znanych z "Listów do M." minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj, który znalazł szczęście u boku Doris, wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny. Małgosia i Wojtek adoptowali Tosię, ale ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina, obecnie wzięta pisarka, i Szczepan, teraz taksówkarz, rozstali się, i poszukują nowych partnerów. Związek Betty i "niegrzecznego" Mikołaja Mela nie przetrwał próby czasu…
Gwiazdorska obsada, dużo zaskakujących zwrotów akcji i sporo wzruszeń.
Frekwencyjny hit: niemal 3 miliony widzów w kinach!
21 marca o godz. 17:00 | PADDINGTON
Mały kudłaty miś w czerwonym kapeluszu odziedziczonym po wujku opuszcza rodzinne lasy Peru i po długiej podróży statkiem trafia do Londynu. O gościnności jego mieszkańców całe życie nasłuchał się bardzo wiele dobrego, ale rzeczywistość okazuje się… troszkę inna. I kiedy już zdesperowany planuje spędzić pierwszą noc w koszu na śmieci na wielkim dworcu kolejowym, niespodziewanie uśmiecha się do niego szczęście: gościnę oferuje mu sympatyczna rodzina z dwójką dorastających dzieci. Misiowi wystarczy jeden wieczór, żeby doszczętnie przemeblować dom gospodarzy, wniesie jednak do ich spokojnego mieszczańskiego życia niego nie tylko chaos i destrukcję, ale też mnóstwo wdzięku i powiew wielkiej przygody. Urocza, zabawna opowieść dla całej rodziny.


Na wszystkie projekcje wstęp jest bezpłatny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014-2018 Kino za Rogiem - Biblioteka Bielany Warszawa , Blogger